Kinsta – Premium WordPress-hosting vir almal, klein of groot

Brian Jackson, CMO van Kinsta praat oor hul premium WordPress-gasheerplatform in teenstelling met enigiets anders in die bedryf. Aangedryf deur Google Cloud, kry u weerlig-vinnige laai tye, 24/7 ondersteuning van veteraan WordPress kundiges, en gratis migrasies deur hul span.

Wat word bestuur deur WordPress??

Beheerde WordPress-hosting is ontwerp vir diegene wat wil fokus op die groei van hul besigheid en moenie bekommerd wees oor al die probleme op die bediener nie wat kan voorkom. Die gasheerverskaffer, nie die gebruiker nie, is verantwoordelik vir die instel, opdatering en om bedieners aan die gang te hou en te laat funksioneer. In die meeste gevalle het bestuurde hosting ook funksies wat help om u werkvloei te stroomlyn tydens die bestuur van WordPress-webwerwe daagliks.

Beheerde WordPress-hosting is soos om u eie sysadmin 24/7 byderhand te hê. 

Hier is net ‘n paar dinge wat jy doen nie meer nie moet bekommerd wees oor:

 • Sluit u bediener af om u werwe teen hackers te beskerm.
 • Spandeer tyd aan die opdatering van sagtewarepakkette en biblioteke soos PHP en Nginx.
 • Stel moniteringhulpmiddels op om seker te maak dat u weet wanneer u werf af is.
 • Sorg vir rugsteun en ‘n goeie oplossing vind.
 • Kies die regte caching-oplossing.
 • Ondersoek hoe om ‘n aparte verhoogomgewing op te stel.
 • Probleemoplossingsprobleme oplos sonder enige hulp.

Watter bestuurde WordPress-planne bied u aan??

Kinsta huisves alle soorte webwerwe, van klein blogs tot Fortune 500-kliënte. Ons bestuurde WordPress-gasheerplanne begin by $ 30 per maand (Beginplan) en styg tot $ 900 per maand (Ondernemingsplan). Ons het ook persoonlike en toegewyde planne vir diegene wat nog meer nodig het.

Al ons gasheerplanne word aangedryf deur Google Cloud Platform en die bliksemsnelle “premium tier” -netwerk, saam met hul kragtige C2 “Compute Optimized” -bedieners wat gebou is om hoë veeleisende werklading te hanteer. Hierdie bedieners het spoedverbeterings van tot 200% getoon!
Kinsta - Premium WordPress-hosting vir almal, klein of groot
Kinsta-kliënte kan kies uit meer as 20 datasentrums regoor die wêreld. Ons outo-skaal- en houertegnologie sorg vir volledige isolasie van hulpbronne, wat verseker dat u besigheid aanlyn bly tydens verkeersstoot en veilig is soos Fort Knox.

Nog ‘n uitstekende voordeel van ons platform is dat dit dieselfde infrastruktuur is, ongeag die plan waarop u werk. Dit maak opgradering en afgradering naatloos en pynloos. U kan planne met ‘n enkele klik oorskakel en alles word tot die tweede persentasie gedeel.

Is SSL by u planne ingesluit??

Kinsta bied sedert 2016 gratis SSL-sertifikate van Let’s Encrypt aan. U kan ook u eie SSL-sertifikate van derdeposte oplaai sonder enige ekstra koste. Dit alles kan met ‘n paar eenvoudige klikke in die MyKinsta-dashboard gedoen word.
Kinsta - Premium WordPress-hosting vir almal, klein of groot

Watter e-handel oplossings is beskikbaar??

U kan enige WordPress-gebaseerde e-handelsoplossing by Kinsta gebruik. WooCommerce en Easy Digital Downloads is egter verreweg die mees gebruikte op ons platform.

E-handelswinkels is baie veeleisender as u tipiese WordPress-webwerwe. Faktore soos onbegaanbare inhoud, aantal gebruikers wat gelyktydig is, ingewikkelde navrae en die grootte van die databasis, speel almal in die spel. Maar nie bekommerd wees nie, ons span hanteer elke dag die optimalisering van WooCommerce-webwerwe met hoë verkeer.
Kinsta - Premium WordPress-hosting vir almal, klein of groot
Hier is enkele maniere waarop ons verder kan gaan om die perfekte balans tussen prestasie en funksionaliteit te vind:

 • Vinnige cache op bedienervlak in plek met reëls om die regte WooCommerce-funksionaliteit te verseker.
 • Gebruikers omseil die kas outomaties as die ‘woocommerce_items_in_cart cookie’ opgespoor word om ‘n gladde en in-sync-afhandelingproses te verseker.
 • Sekere WooCommerce-bladsye soos kar, my-rekening en afrekening word standaard nie uitgesluit van cache nie.
 • Die vermoë om individuele URL’s programmaties te suiwer met behulp van die kinsta-cache / purge_list-filter.
 • Programmatiese suiwering kan ook via cURL gedoen word deur ‘n URL te noem met ‘n voorvoegsel wat deur ons ondersteuningsingenieurs voorsien word.
 • Redis- en Elasticsearch-byvoegings is beskikbaar om kas- en soeknavrae vir groot e-handelswebwerwe te verbeter.
 • Ons bied die nuutste PHP-weergawes (PHP 7.2, 7.3 en 7.4) aan om die vinnigste prestasie te verseker.

Ons het ook ‘n een-klik WooCommerce-installeerder, wat dit vinnig en maklik maak om nuwe e-handelswebwerwe vir produksie en ontwikkeling te begin.

Bied u ‘n “verhoogtoneel” -gebied waar webwerwe ontwikkel en getoets kan word voordat u regstreek?

Ja, elke WordPress-webwerf by Kinsta het ‘n gratis omgewing. Hulpbronne wat op toneelwebwerwe gebruik word, word uitgesluit van ons verslaggewing om u die buigsaamheid te gee wat u moet toets en ontwikkel.

U kan maklik ‘n verhoogomgewing skep met ‘n enkele klik, en as u klaar is met die toets, kan u die veranderinge na u regstreekse webwerf terugstoot. U kan selfs ‘n regstreekse rugsteun direk na die verhoog herstel.
Kinsta - Premium WordPress-hosting vir almal, klein of groot

Is rugsteun- en hersteldienste beskikbaar?

By Kinsta is niks belangriker as die bewaring, opberging en veiligheid van u data nie. Daarom bied ons ses verskillende soorte rugsteun:

 • Outomatiese rugsteun: Elke 24 uur geneem en vir 14 dae gestoor (langer op hoër planne).
 • Handmatige rugsteun: Skep te eniger tyd ‘n herstelpunt.
 • Stelsel gegenereerde rugsteun: Word outomaties geskep wanneer u belangrike take in die Kinsta-omgewing verrig.
 • Volle aflaaibare rugsteun: U kan ‘n argieflêer (.zip) aflaai wat u hele WordPress-webwerf bevat. Die argieflêer bevat die lêers van u webwerf sowel as die SQL-lêer wat die inhoud van u databasis bevat.
 • 6-uur rugsteun-byvoeging ($ 50 / maand per webwerf): Rugsteun word elke 6 uur geskep en is 24 uur beskikbaar. Ideaal vir webwerwe wat gereeld verander.
 • Byvoeging per uur vir rugsteun ($ 100 / maand per webwerf): Rugsteun word elke uur geskep en is 24 uur beskikbaar. Ideaal vir e-handelswebwerwe, lidmaatskapwebwerwe en webwerwe wat voortdurend verander.

Ons skep en stoor hardnekkige skyffoto’s (wat u rugsteun bevat) van elke masjien in ons infrastruktuur elke 4 uur vir 24 uur en daarna elke twee uur daarna. En moenie bekommerd wees nie, Kinsta sluit nie u rugsteun by u totale skyfspasie in nie.

U kan u rugsteun maklik te eniger tyd herstel om te leef of te verhoog.
Kinsta - Premium WordPress-hosting vir almal, klein of groot

Het u migrasiedienste vir kliënte met bestaande webwerwe?

Al ons aanbiedingsplanne word saamgestel met een of meer vry premium dienste, waar ons toegewyde migrasiespan alles hanteer. Vul ‘n vorm in, skeduleer ‘n tyd wat vir u werk, en ons span sal u laat weet wanneer dit gereed is om te toets.

Ons bied ook basiese WordPress-webwerwe aan onbeperkte gratis migrasies oor van spesifieke aanbieder. Vir diegene van u met honderde komplekse webwerwe, het ons grootmaat-migrasie-afslag.

Ons moedig gebruikers altyd aan om voordeel te trek uit die kennis en kundigheid van ons span. Migrasies kan lastig wees en die gebruik van ‘n derde party-inprop is nie altyd die beste manier om te gaan nie.

As u ‘n datasentrum kies, wat is die voordeel van een sentrum bo ‘n ander??

By Kinsta kan u uit 20+ Google Cloud Platform-datacenters kies om u webwerf te huisves. U kan selfs ‘n ander een kies vir elke individuele WordPress-webwerf.
Kinsta - Premium WordPress-hosting vir almal, klein of groot
As u ‘n datasentrum kies, kyk na u huidige besoeker- / kliëntedata. As die meeste van u kliënte uit ‘n spesifieke streek kom, is dit uiters belangrik om die regte datacentersentrum te kies om die werkverrigting van u WordPress-webwerf te verbeter – hoe nader die datacenters, hoe laer is die vertraging. U kan ook ‘n gratis hulpmiddel soos GCP Ping gebruik om die vertraging op u huidige fisiese ligging te meet.

As u ‘n datasentrum naaste aan u kies, sal u ook vinnig SFTP-snelhede kry.

Hoe word u bedieners beveilig teen hackers en ander kuberbedreigings??

Kinsta neem aktiewe en passiewe maatreëls in om aanvalle in sy spore te stop. Ons monitor elke twee minute alle WordPress-webwerwe vir uptyd, het ‘n baie streng sagtewaregebaseerde beperkings, identifiseer DDoS-aanvalle terwyl dit plaasvind, en keer dat kwaadwillige kode proaktief die netwerk betree..

Ons gebruik houertegnologie bo-op Google Cloud Platform (GCP) wat ons in staat stel om nie net elke rekening nie, maar elke aparte WordPress-webwerf volledig te isoleer. Daarbenewens is elke webwerf beveilig agter die GCP-firewall.  As gevolg van die groot omvang van Google se infrastruktuur, stel dit ons platform in staat om baie DDoS-aanvalle outomaties op te neem.

Hier is ‘n paar maniere waarop ons kliënte veilig kan hou:

 • Ons ondersteun tweefaktor-verifikasie en GeoIP-blokkering.
 • Ons platform verbied outomaties IP’s met meer as ses mislukte aanmeldpogings per minuut.
 • Sterk wagwoorde word afgedwing by nuwe WordPress-installasies.
 • Gratis opruiming van malware en lewenslank verwyder! As u webwerf in Kinsta in die gedrang kom, sal ons dit regstel.
 • Ons ondersteun slegs geïnkripteer SFTP- en SSH-verbindings.
 • Ons bied slegs die nuutste weergawes van PHP aan.
 • Aangesien ons GCP gebruik, word kodering in rus gebruik om kliëntedata te stoor.
 • Alle Kinsta-bedieners en die Kinsta CDN ondersteun TLS 1.3, ‘n nuwe koderingprotokolopdatering wat veiliger is as TLS 1.2.
 • Beskerming teen aanvalle op die brute mag van XML-RPC. Hierdie versoeke word standaard geblokkeer.
 • Ons het ‘n een-klik wagwoordbeskermingshulpmiddel (htpasswd).

Moet u ‘n spammer blokkeer? Ons het dit maklik gemaak! In ons MyKinsta dashboard vind u ‘n IP-weierinstrument wat u kan gebruik om enige IP-adres te blokkeer om u webwerf te tref.
Kinsta - Premium WordPress-hosting vir almal, klein of groot

Watter ondersteuning is beskikbaar vir u kliënte??

Kinsta het ‘n ander gestruktureerde ondersteuning as ander aanbieders van hosting, omdat ons van mening is dat die tradisionele model verbreek is. Ons het nie vlak 1 of vlak 2 ondersteuners nie; ons hele ondersteuningspan word uitsluitlik beman deur WordPress-ontwikkelaars en Linux-gasheeringenieurs.

Op hierdie manier kan u kundige advies ontvang van iemand wat WordPress aktief gebruik en ontwikkel. Elke Kinsta-kliënt kan gesels met dieselfde spanlede wat ons groot onderneming en Fortune 500-ondernemings ondersteun.

Ons ondersteuningspan is 24/7/365 dae per jaar beskikbaar. Ons gemiddelde kaartjie-responstyd in Q3 2019 was 1 minuut en 19 sekondes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me